رفتن به محتوای اصلی

اینستاگرام مارکتینگ ( INSTAGRAM MARKETING ) یعنی چی ؟

معنای اینستاگرام مارکتینگ در لغت ، یعنی بازاریابی یا بازارسازی با اینستاگرام ؛ اینستاگرام توی چند سال اخیر در جهان و مخصوصا ایران تونسته حسابی محبوب بشه . این محبوبیت در دو جهت به کارگیری میشه : اول استفاده شخصی و دوم استفاده بیزینسی (کاری) ؛ بخش شخصی که خیلی وسیعه چون به ازای هر نفر یه سلیقه خاص وجود داره ؛ اما در بخش بیزینس دسته بندی های مشخص کاری وجود داره که محدودیت رو کمتر و دسترسی رو راحت تر میکنه . این بخش ( بیزینس ) پتانسیل بالای درآمدی رو در سراسر جهان به وجود آورده و خیلی ها درگیر درآمدزایی از اون هستن و این دقیقا همون بحث مورد نظر ماست ؛ توی ادامه این صفحه منتظر غافل گیری باش چون قراره یادبگیری از اینستاگرام حسابی پول دربیاری !!!

پتانسیل درآمدی بالای اینستاگرام  :

همینطور که گفتم اینستاگرام خیلی محبوبه و تویی که داری این متن رو میخونی هم احتمالا یه پیج اینستاگرامی داری و این نشونه محبوبیت اینستاگرامه !

اگر بخوام پتانسیل بالای درآمد از اینستاگرام رو برات راحت توضیح بدم ، برات یه مثال ساده میزنم : فکر کن تو الان یه مغازه داری و قراره تا آخر امسال یک چک 300 میلیونی رو پاس کنی و درآمد ماهانه ات هم 120 میلیون تومانه و الانم توی دی ماه هستیم یعنی منطقا توی این 3 ماه میتونی با هر روز کار کردن به روال سابق ، چک رو پاس کنی ، سود هم ببری ! اما ستاد کرونا میگه مغازه ها 1 ماه کامل تعطیل !!! و هیچ کاری از دستت برنمیاد غیر اینکه مغازه رو ببندی و وقتی این کارو بکنی 120 میلیون این ماهت دیگه نیست ، و احتمالا توی پاس کردن چک به مشکل میخوری .

حالا فکر کن از طریق اینستاگرام فروش آنلاین داشتی و میتونستی از طریق اینستاگرام با مشتری هات در ارتباط باشی و به فروشت ادامه بدی ، قطعا اینطوری خیلی راحت تر میتونستی در آمد زایی بکنی !!! حالا این مثال در صورتی بود که تو نتونی حضوری بفروشی ، ولی اگر حضوری هم بتونی بفروشی در آمد آنلاینت میشه سود خالص و کم زحمتت !!! حتی اگر کسی حضوری هم نتونه بفروشه یا اصلا فقط بخواد آنلاین کارکنه بازم کلی سود میکنه و از خرج اجاره و آب و برق و… هم راحته !! این مسائل دلایل بزرگیه که کسب و کار آنلاین داشته باشی و توی ادامه بهت میگم چطوری این کسب وکار آنلاین رو به وجود بیاری و به درآمدزایی عالی برسونیش !

چجوری شروع کنم ؟

شروع کردن در اینستاگرام شاید به نظر راحت بیاد ، و دقیقا هم همینطوره !! بر خلاف نظر اساتید اینستاگرامی بازار که این کار رو سخت نشون میدن ، میخوام بگم که اصلا اینطوری نیست بلکه این شروع کردن نیاز داره یکسری مسائل رو به بهترین شکل رعایت کنی و انجام بدی که بسیار هم ساده هستند ولی باید درست انجام داده شوند؛ حالا موضوع اینه اون کارهای ساده چیا هستند؟

یکسری کار بسیار تخصصی و سخت که فقط در دوره ما پیدا میشه!!!! شوخی کردم!!!!!!!!! این کارها هم بسیار ساده هستند و در همه دوره های اینستاگرامی هم یافت میشن ولی سوال اینجاست چرا کسایی که تو این دوره ها شرکت میکنن موفق نمیشن ؟

جواب ساده است : چون دوره مارو تهیه نکردن !! بازم شوخی کردم !!!! دلیل این شوخی ها اینه که بهتون بگم شما قرار نیست فریب بخورید یا ما بهتون دروغ بگیم یا بخوایم دوره مون رو پرکنیم و خودتون به بهترین شکل اینو متوجه میشید! خب از بحث دور نشیم ، همونطور که گفتم این کارهای ساده رو همه میدونن ولی دلیل اینکه موفق نمیشن اینه که نحوه اجرا رو اشتباه انجام میدن یا بعد از مدتی اجرایی کردن رو فراموش میکنن !! در ادامه منظورم رو بهت میگم.

بهترین راه اجرای کارها در اینستاگرام چیه ؟

همونطور که گفتم دوره های آموزشی زیادی درباره اینستاگرام وجود داره که همه دارن یه موضوه رو درس میدن و البته با یه روش خسته کننده و تکراری ، و الکی همه چیو رو گنده میکنن که آی رمز موفقیت اینستاگرام ، آی الگوریتم اینستاگرام و … اما باور کنید که نتیجه گیری در اینستاگرام یعنی انجام درست ساده ترین کارها !!! و انجام مستمر این کارهای ساده یعنی قدرتمند شدن در اینستاگرام یا به قول الکی شاد ها رمز موفقیت در اینستاگرام !!! حالا میخوام بهت یه پیشنهاد بدم که از سرت دود بلند کنه !!!

پیشنهاد وان کلیک چیه ؟!؟

وان کلیک با توجه به اینکه همیشه اولین بوده مثل برگزاری اولین دوره وبمستری در ایران ، یا همینطور دوره ادمین اینستاگرام ؛ وظیفه خودش دونسته یکبار برای همیشه به مارکت اشتباه آموزش اینستاگرام در ایران پایان بده و به قولی کاری رو که شروع کرده پایان بده !!!

وان کلیک به شما کاربران عزیز یک دوره رایگان 7 روزه ایسنتاگرامی که مسیری بسیار متفاوت برای موفقیت در اینستاگرامه رو میده !!! دقیقا همینطوره کاملا رایگان ! شاید تعجب کنید ، حق هم دارید ولی این رسالت وان کلیکه ، یعنی خدمت رسانی بینظیر .

 

این دوره رایگان چیه ؟

این دوره ، دوره 7 روزه کمپ اینستاگرامه که توی این شما 7 روز به طور مستمر طبق آموزش ها پیش میرید و تفاوتش با سایر آموزش ها هم همینه و شما 7 روز کاملا مستمر پیگیری میشید تا به بهترین شکل پروژه ایسنتاگرامتون رو ببندید ! این دوره کاملا رایگانه و در مراحل بعدی متوجه میشید چطوری میتونید تهیه اش کنید .

در کل اگر بخوام این دوره رو براتون جمع بندی کنم در 4 دسته زیر خلاصه میشه :

جزوه ، چک لیست و آزمون داری که بهتر یـــاد بگیری

این دوره 7 روزه که تو هر روز یک آموزش اختصاصی داری 

این دوره کاملا رایگانه و هیچ نیازی به پرداخت مبلغی نیـــــــســـــت !

درسته که دوره رایگانه ، اما تو هفت روز مستمر پشتیبانی حــــــرفه ای میـــــــشی

چجوری دوره رو تهیه کنم ؟ 

برای تهیه دوره به صورت کاملا رایگان فقط کافیه که فرم زیر رو پر کنی و منتظر باشی تا باهات تماس بگیریم 

برگشت به بالا