رفتن به محتوای اصلی
سمینار ادمین اینستاگرام

گزارش اولین سمینار ادمین اینستاگرام در ایران – آذر ۱۳۹۸

سمینار ادمین اینستاگرام

سلام به همه دوستان عزیز وان کلیکی

روز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ سمینار بزرگی با حضور ۴۰۰ نفر از همراهان وان کلیک در سالن همایش‌ عرفان برگزار شد و در ابتدای سمینار ادمین اینستاگرام سامان کریمی شاد در مورد مبحث مهمی صحبت کرد.

ایشان توضیح دادند که چرا اینستاگرام این روزها انقدر مهم شده و حتی میزان جستجوی افراد در گوگل و اینستاگرام به نسبت مساوی ۵۰ درصد رسیده است. وی گفت اینستاگرام روزانه بیش از ۵۰۰ میلیون نفر عضو فعال دارد و ۲۰۰ میلیون نفر از آنها هر روز از یک برند تجاری یا همان اکانت بیزنسی دیدن می‌کنند!

سمینار ادمین اینستاگرام

سپس سامان کریمی شاد در مورد گسترش کسب‌وکارهای اینستاگرامی صحبت کرد و بعد از بررسی آن‌ها به لزوم توجه به یک موقعیت شعلی جدید به نام ادمین اینستاگرام پرداخت. وی با توجه به فعالیت در آژانس دیجیتال مارکتینگ زویا رسانه بعنوان مدیرعامل به مثال‌هایی از تعداد زیاد درخواست برای ادمین اشاره کرد و گفت ماه‌هاست که برای استخدام ادمین اینستاگرام هزینه و زمان صرف کرده اما هنوز ادمین با کیفیت پیدا نکرده است.

سمینار ادمین اینستاگرام

بعد از بیان وظایف ادمین توسط سامان کریمی شاد، کسری رفالیان به روی استیج آمد تا با نکاتی جدید و دسته اول حاضرین را مبهوت کند. کسری نکات جالبی در مورد تغییرات الگوریتم اینستاگرام گفت. مثلا اینکه ما چگونه در وان کلیک پست‌هایی منتشر می‌کنیم که حتی با ۱۰۰ لایک به اکسپلورر رفته‌اند و برای ما فالوور می‌آورند.

کسری رفالیان نکات مهمی در مورد انتشار محتوا گفت طوریکه مخاطب را طوری علاقه‌مند کنیم که انتظار پست‌های جدید را داشته باشد. دقیقا همان کاری که در پیج وان کلیک کرده‌ایم. کسری رفالیان سپس به نکات مهمی از جمله اعتبار پیج‌های اینستاگرامی پرداخت و اینکه چگونه گروه‌های پاور لایک بسازیم و اینکه چگونه تعامل را در استوری‌ها به حداکثر برسانیم.

سمینار ادمین اینستاگرام

در بخش پایانی محمد حسن میرابوطالبی نکات مهمی رو مجددا یادآوری کرد. نکاتی که بارها توسط وان کلیک گوشزد شده و آن ایجاد شغل‌های جدید و از بین رفتن مشاغل قبلی است. محمدحسن میرابوطالبی در ادامه توضیح داد که در ۱۸ سال فعالیت خویش در حوزه وب با چه تغییراتی روبرو شده است و این توضیحات برای حضار بسیار جذاب بود. محمدحسن میرابوطالبی نکته طلایی در مورد شبکه‌های اجتماعی گفت: فرمول اقتصاد توجه را با بیان ساده توضیح داد و گفت که شبکه‌های اجتماعی در عین مفید بودن می‌توانند دزد زمان باشد.

در ساعت اول سامان کریمی شاد به آماری اشاره کرد که محمدحسن میرابوطالبی مجدد یادآوری کرد: هر روز به طور میانگین ما ۵۲ بار گوشی خود را چک می‌کنیم و حدود ۲ ساعت و نیم را در شبکه‌های اجتماعی می‌گذرانیم! وی با اشاره به نیاز شدید به ادمین اینستاگرام و گواهی گرفتن از صحبت‌های سامان کریمی شاد که در بخش اجرایی فعالیت دارد به حاضرین بک فرصت معرفی کرد.

سمینار ادمین اینستاگرام

مدرسان این سمینار بارها با طرح سوالات مختلف سعی بر محک زدن مخاطبان داشتند اما تقریبا تمام سوالات بی جواب ماند و محمدحسن میرابوطالبی به همین موضوع اشاره کرد تا یک فرصت جدید که هنوز در زمره ۱ درصد جامعه قرار دارد را معرفی کند. وی کارگاه ادمین اینستاگرام را معرفی کرد و در این بخش کسری رفالیان هم به وی اضافه شد تا نکات مهم کاملا توضیح داده شود.

نکاتی از قبیل آموزش تولید محتوا، مدیریت پیج، افزایش امنیت پیج، اشتغال ادمین، قرارداد بستن، سیستم سازی و اتوماتیک سازی، درآمد ارزی برای ادمین و ….

در بخش معرفی کارگاه به نکته ارزشمندی اشاره شد و اینکه وان کلیک سعی کرده به تمام قول‌هایی که می‌دهد عمل کند. سامان کریمی شاد از ماه‌ها قبل به دانشجویان دوره‌های دیجیتال مارکتینگ، کسب‌وکار موبایلی و … یک فرصت برای اشتغال در خارج از ایران را معرفی کرده بود و این بار خودش بعنوان نماینده وان کلیک ۲ هفته در اندونزی و مالزی بعنوان ادمین اینستاگرام شاغل شده و محمدحسن میرابوطالبی به این مسئله مهم پرداخت که در کارگاه ادمین هم در مورد اشتغال در ایران خواهیم پرداخت و هم خارج از ایران.

نکته جالب برای مخاطبان این بود که محمدحسن میرابوطالبی به بیان این موضوع پرداخت که وان کلیک در کمتر از ۱ سال اخیر به نزدیک ۹۰۰ نفر آموزش اینستاگرام مارکتینگ داده و کتاب راه‌اندازی کارخانه پولسازی با اینستاگرام بیش از ۳۰۰۰ نسخه فروش داشته و وان کلیک این بار با یک موضوع جدید برای اولین بار در ایران پرداخته! ادمین اینستاگرام

سمینار ادمین اینستاگرام

در انتها از حاضرین پذیرایی شد و علاقه‌مندان به حضور در کارگاه ادمین اینستاگرام به بخش ثبت نام مراجعه کردند تا برای ورود به یک بازار جدید آماده شوند و آموزش ببینند. کارگاه ادمین اینسناگرام تقریبا تکمیل شده اما اگر علاقه مند هستید اطلاعات بیشتری بدست بیاورید روی بنر کارگاه کلیک کنید.

سمینار ادمین اینستاگرام
کارگاه ادمین اینستاگرام

این سمینار هم تمام شد و ما از همراهی شما عزیزان بی‌نهایت سپاسگزاریم. امیدواریم در رویدادهای بعدی شما را از نزدیک ببینیم.

ادمین اینستاگرام
سمیرا حسینی

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا