رفتن به محتوای اصلی
آشنایی با یک سری نکات اینستاگرام برای پاسخ به چند سوال مهم

آشنایی با یک سری نکات اینستاگرام برای پاسخ به چند سوال مهم

مقدمه

در این مقاله می‌خواهم به چند سوال بسیار مهم در مورد یک سری نکات اینستاگرام پاسخ بدهم. اولین سوالی که می‌خواهم جواب بدهم راجع به روش‌های فالوور گرفتن است. اضافه کردن اجباری به گروه های اینستاگرام و …  که احتمالا می‌شناسید، شنیدید و یا به شما پیشنهاد شده است.

 

نکات اینستاگرام

نکات اینستاگرام: فعال بودن کاربر از تعداد کاربر مهم تر است

خیلی جالب نیست که از این روش ها استفاده کنید به خاطر اینکه فعال بودن کاربرها برای ما مهم است، نه صرفاً عددی که بالای پیج نوشته می‌شود. در نکات اینستاگرام به دو چیز باید توجه شود، اول اینکه Add اجباری در گروه های اینستاگرام هیچ وقت برای ما تعامل نمی‌آورد و این یک مسئله مشخص است. دومین مورد این است که جدیداً اینستاگرام خیلی روی روند افزایش فالوور و لایک پیج حساس شده است.

همان‌طور که می‌دانید الان با اکثر ربات‌ها هم نمی‌توان کار کرد و مشکلات زیادی به وجود می‌آورد. Add اجباری به گروه های اینستاگرام هم به همین صورت است. شما در یک بازه زمانی خیلی کوتاهی به صورت کاملا مصنوعی یک تعداد فالوور جذب می‌کنید و اینستاگرام مشکوک می‌شود. این فالوور جذب کردن طبیعی نیست، به خاطر اینکه با نرم افزارهای مختلف اتفاق می‌افتد، از طریق یک سری پیج‌های دیگر اتفاق می‌افتاد، از طریق ربات اتفاق می‌افتد که اینستاگرام به شدت روی آن حساس شده است.

نکات اینستاگرام: به دنبال تعامل واقعی باشید تا افزایش مخاطب

آن دوستانی هم که به دنبال این روش‌ها رفتند دنبال این هستند که چطور می‌توانند فالوور‌هایشان را حذف کنند. یادتان باشد که این اصلا درست نیست و نتیجه بخش نخواهد بود. ولی اگر ما تعداد کمی فالوور  داشته باشیم  به عنوان مثال 3 هزار نفر ولی تعامل (Engagement) ما خوب باشد، خیلی بهتر است تا با همه این روش‌ها به ۱۰ هزار یا ۲۰ هزار فالوور برسیم و نه تعامل، نه فعالیت و نه چیز دیگری داشته باشیم.

هشتگ بهترین راه برای جذب مخاطب خود

این مسئله خیلی سوال می‌شود، معمولاً از طریق ربات افراد خودشان میآیند و پیج ما را فالو می‌کنند، درست است! ربات پیج‌های مختلف را فالو می‌کند و آن پیج می‌آید و فالو بک می‌دهد. نکته‌ای که اینجا هست این است که اگر دقت کنید خیلی از مواقع پیج‌های زیادی هستند که برایشان درخواست زیاد می‌آید، خیلی از پیج‌هایی هستند که فقط وقتی فالو می‌شوند فالو بک یا فقط فالو کردن شما را قبول می‌کنند که یعنی اصلا پیج شما را ندیدند زیرا آن پیج با ربات برنامه ریزی شده است.

 و به طور کلی با کسب‌وکار شما آشنا نمی‌شوند و فقط  شما را فالو می‌کنند. به همین دلیل  است که اگر شما بروید سراغ کسانی که تا به حال از طریق ربات جذبشان کردید و دایرکتشان، پیام بدهید و چند سوال بپرسید اصلا کسب‌وکار شما را نمی‌شناسند. به خاطر اینکه شما از طریق ربات فالو کردید و فالو بک داده است.

بدست آوردن تعامل با هشتک

اما شما اگر از طریق هشتگ فالوور بگیرید، با این کار دست روی مخاطب هدف خود قرار می‌دهید و از روش‌های طبیعی فالوور می‌گیرید، طبیعتاً کاربر خودش آمده پیج را بررسی کرده، مخاطب شما بوده و شما را فالو کرده است. این تعامل کجا، فعالیت کاربر کجا و آن فعالیت غیر منفعلانه کجا!

نکات اینستاگرام

مشکل لاگین در اینستاگرام

سوال بعدی مربوط به این می‌شود که ما جدیدا مشکل لاگین در اینستاگرام داریم، نمی‌توانیم پست بگذاریم، نمی‌توانیم کامنت بگذاریم و خیلی مشکلات این طوری که نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده و به نظر خودم بین آپدیت‌های اخیر اینستاگرام باگ محسوب می‌شود و خیلی از دوستان خیلی از کارها را انجام می‌دهند و به نتیجه درستی نمی‌رسند. آپدیت کردن اینستاگرام، کامل کردن اطلاعات بایو و خیلی چیزهای دیگر!

معمولا به این شکل است در این بازه زمانی یکی دو ماه اخیر ربات و روش غیر طبیعی دیگر است استفاده نکردند به جواب نرسیده‌اند، ولی در عین ناباوری پاسخش خیلی ساده است. چیزی که خودم تجربه کردم و دوستان دیگر هم اعتقاد به این داشتند این بود که فقط پسورد اینستاگرامشان را عوض کردند. یعنی تمام این روش‌ها می‌توان گفت ۹۰ درصدش با عوض کردن پسورد اینستاگرام حل شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا