رفتن به محتوای اصلی

محتواهایی که موجب افزایش ترافیک می‌شود

محتواهایی که ایجاد ترافیک می کننددر این مقاله در مورد محتواهایی که موجب افزایش ترافیک می شوند با شما صحبت خواهیم کرد و اطلاعات بسیار زیادی در این باره به شما ارائه خواهیم کرد.

اغلب وب‌سایت‌ها برای موفق شدن نیاز به 4 نوع کلیدی از محتواها دارند:
1- محتواها ی سرگرم‌کننده:
اغلب محتواهایی که برای بازاریابی استفاده می‌شود روی آموزش و مفید بودن متمرکز است. این یک ‌روند عظیم است که در ادامه راجع به آن گفت‌وگو خواهیم کرد.

ممکن است موجب از دست رفتن یک فرصت در تعامل با خوانندگان و برقراری ارتباط با آن‌ها شود.
محتواها ی سرگرم‌کننده اغلب خنده‌دار هستند و قابلیت به اشتراک‌گذاری بالایی دارند و می‌توانند خیلی سریع یک شرکت را تبدیل به گروهی از مردم کنند. در این زمینه ضروری است که برای اعتمادسازی، طرفداران واقعی را از بازدیدکنندگان تصادفی جدا کنید. محتواهایی که برای سرگرم کردن تولید می‌شود ممکن است ارتباط مستقیم با محصولات یا خدمات شما نداشته باشد.

2- محتواهای آموزشی:
محتواهایی که به‌طور خاص با هدف آموزش ایجاد می‌شوند همان اهدافی را کسب می‌کنند که محتواها ی سرگرم‌کننده به آن دست پیدا می‌کنند. اما هر دو نوع محتوا ضروری است. زیرا به خوانندگان و مشتریان بالقوه‌تان ارزش‌های سایت شما را نشان می‌دهد. محتواهای سرگرم‌کننده با احساسات خواننده در ارتباط است. محتواهای آموزشی باعقل آن‌ها. محتوای آموزشی مانند همین مقاله‌ای است که اکنون مطالعه می‌کنید و همواره قابلیت به اشتراک‌گذاری کلید هر محتوایی است که موجب افزایش ترافیک می شود.

3- محتواهای الهام‌بخش:
این‌گونه محتواها می‌تواند مسری باشد اگر به‌درستی عمل کنید. وقتی محتوایی توسط شما منتشر می‌شود، خیلی سریع توسط بسیاری از افراد طنین‌انداز می‌شود. الهام بخشیدن لزوماً نقل‌قول از یک تصویر نیست بلکه در حقیقت بهترین نوع الهام بخشی از مطالعات موردی نشأت می‌گیرد، توصیف شکست‌ها و چالش‌هایی که افراد موفق در طول مسیر خود با آن‌ها مواجه می‌شوند.

4- محتواهای تبدیل‌کننده:
محتواهایی که با هدف تبدیل ایجاد می‌شوند معمولاً برای هدایت خواننده در جهت انجام نوعی فعالیت خاص هستند. به‌عنوان‌مثال هدف یک محتوا می‌تواند عضویت در خبرنامه، ثبت‌نام در یک دوره الکترونیک رایگان یا خرید یک محصول باشد.

حال 6 نوع از محتواهایی که می‌توانید به شکل آزمایشی در سایت خود قرار دهید را تنها برایتان نام می‌بریم:
اینفوگرافیک ها
لیست‌ها
مطالعات موردی و داستان‌های موفقیت افراد گوناگون
نحوه راهنمایی
داستان‌های شخصی خودتان
منابع و ابزارها

می خواهم بازاریابی اینترنتی یاد بگیرم

منبع: وان کلیک

برای این نوشته 3 نظر ثبت شده است
  1. سلام
    ممنون از مطالبتون . لطفا درباره اینفوگرافی بیشتر توضیح دهید.
    پیروز باشید

  2. توضیح کامل و جامعی بود ممنون واقعا استفاده کردم از مقالتون ،مثل همیشه عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا