رفتن به محتوای اصلی
اعتیاد به اینستاگرام و رهایی از آن – معرفی یک فرصت طلایی

اعتیاد به اینستاگرام و رهایی از آن – معرفی یک فرصت طلایی

شاید اعتیاد به اینستاگرام برای شما هم وجود داشته باشد.

اگر صبح ها اولین کاری که بعد از بیدار شدن می‌کنید چک کردن اینستاگرام است، اگر نصفه شب از خواب بیدار می‌شوید، و به اینستاگرام سر می‌زنید، هیچ چیز نمی‌تواند جلوی شما را حین چک کردن اینستاگرام بگیرد و گوشی را با خود به همه جا می‌برید، وقتی پستی در اینستاگرام می‌گذارید و لایک‌ها شروع می‌شود به هیجان می‌آیید و … قطعا شما به اینستاگرام اعتیاد پیدا کرده‌اید!

اینستاگرام به ذات اپلیکیشن بدی نیست و برای نزدیک کردن ارتباطات افراد طراحی شده اما از وقتی رویکرد کسب‌وکار به آن تزریق شده است همه چیز دگرگون شده!

زندگی ما را اینستاگرام می‌سازد، زندگی‌ای که واقعی نیست. عکس‌های ویرایش شده، لوکیشن‌های جعلی و …

در ویدئو زیر براحتی می توانید ببینید مردم در اینستاگرام چگونه دروغ می‌گویند!


این توضیحات را ننوشتم تا بگویم که اینستاگرام بد است و از آن استفاده نکنید. اتفاقا می‌خواهم بگویم علاوه بر اینکه از آن استفاده کنید سعی کنید از آن کسب درآمد هم داشته باشید. مهم نیست ایده دارید یا خیر، کسب‌وکار دارید یا خیر، چند سالتان است، خانه‌دار هستید یا شاغل … با هر وضعیتی می‌توان از این پلتفرم قدرتمند درآمد کسب کنید.     اجازه بدهید حقیقت را بگویم! در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی از نوعی روش بنام اقتصاد توجه برای درآمدزایی استفاده می‌کنند. در اقتصاد توجه یک طرف با جلب توجه طرف مقابل از آن درآمد کسب می‌کند. به همین راحتی! حتما پیج‌های زیادی دیده‌اید که محتوای سرگرم‌کننده تولید می‌کنند، و حتما از خودتان پرسیده‌اید که درآمد این‌ها از کجاست؟ این افراد از توجه شما درآمد کسب می‌کنند!     چگونه؟ شما با توجه به آنها و دنبال کردنشان باعث افرایش محبوبیت‌شان می‌شوید و آنها برای تولید محتوای سرگرم‌کننده درآمد کسب می‌کنند.     شما هم می‌توانید! تمام این توضیحات را دادم که بگویم شما هم می‌توانید در این اقتصاد توجه نقشی داشته باشید و درآمد کسب کنید. با یادگیری اصول تولید محتوای جذاب، درگیر کردن مخاطب، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و بالاخص اینستاگرام شما می‌توانید از این بستر بسیار بزرگ (بیش از ۴۰ میلیون اکانت ایرانی در اینستاگرام ساخته شده است) درآمد کسب کنید.

پیشنهاد من یادگیری یک مهارت جدید است! با توجه به تحقیقات و ارتباطاتی که با کارفرمایان بسیار دارم متوجه شده‌ام مشکل اصلی آنها نداشتن وقت و ایده برای سر و سامان بخشیدن به وضعیت پیج اینستاگرامشان است. با نگاهی به قدرت اینستاگرام مطمئنا هر کسب‌وکاری باید یک پیج حرفه‌ای در اینستاگرام داشته باشد اما چه کسی مسئول آن است؟! از یکسال گذشته عنوان شغلی جدیدی بوجود آمده به نام ادمین اینستاگرام! ادمین اینستاگرام فردی است که در ۳ حوزه باید فعالیت کند: ۱- تولید محتوا ۲- انتشار محتوا و مدیریت پیج ۳- ساختن سیستم بازاریابی و ایجاد فروش   شما کسب‌وکار ندارید؟! مهم نیست که کسب‌وکار ندارید چون با این آموزش‌ها می‌توانید ادمین سایر پیج‌ها شوید و بعنوان ادمین درآمد کسب کنید.

بدون داشتن تخصص خاصی با این آموزش‌ها به فردی تبدیل می‌شوید که بدون سایت و فقط با یک گوشی درآمد مناسبی (از ۵ میلیون به بالا) خواهید داشت.   این محتوای آموزشی پیش‌نیاز خاصی ندارد و برای ورود به آن فقط لازم است یک گوشی هوشمند داشته باشید.   توانایی شما برای رقابت با سایرین مخصوصاً فعالان شبکه‌های اجتماعی افزایش داده می‌شود و با جدیدترین روندها، ترفندها و ابزارهای بازاریابی موبایلی آشنا می‌شوید.

اگر در وبسایت‌های کاریابی جستجو کنید متوجه می‌شوید که درخواست زیادی برای استخدام ادمین اینستاگرام وجود دارد. بعنوان نمونه وبسایت دیوار را بررسی کردم که در تصویر زیر نتیجه آن را مشاهده می‌کنید.

ادمین اینستاگرام

در فیلم زیر بخشی از آموزش مهارت ادمین را مشاهده می‌کنید


ادمین اینستاگرام

برای دریافت توضیحات بیشتر محصول آموزشی و خرید آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا