رفتن به محتوای اصلی

جشنواره فروش محصولات وان کلیک

فروش ویژه محصولات وان کلیک با ۵۰٪ تخفیف به صورت زمان‌بندی شده می‌باشد و هر ۴۸ ساعت، ۵۰٪ تخفیف برای دو محصول در نظر گرفته شده و بعد از ۴۸ ساعت، تخفیف پایان می‌یابد.

برای استفاده از تخفیف محصولات لطفاً هر روز به این صفحه مراجعه کنید.


دوره جامع ارزهای دیجیتال

توجه: تاریخ انقضای تخفیف محصول ارزهای دیجیتال تا 9 اسفند می‌باشد.

ارزهای دیجیتال همچون بیت کویــن، به عنوان ارز آتی می‌دانند و قبل از اینکه این ارزها بیشــتر از این فراگیر و شــاید هم گران‌تر شوند، در خرید آن‌ها با هم رقابت می‌کنند. برخی دیگر این واقعیت را که ارز رمزنگاری شــده بانک‌های مرکزی را از مدیریت عرضه پول برکنار می‌کند، می‌پســندند؛ زیرا در طول زمان این بانک‌ها تمایل دارند ارزش پول را از طریق تورم کاهش دهند.

بیت کوین نه تنها یک پیشــرو در روند ایجاد شــده است، بلکه موجی از ارزهای رمزی ســاخته شده بر روی شــبکه غیر متمرکز مشابه را به وجود آورده اســت که به یک اســتاندارد واقعی برای رمزنگاری تبدیل شده است.

r1
دوره تیک آف

دوره تیک آف کسب‌وکار

توجه: تاریخ انقضای تخفیف محصول تیک آف تا 9 اسفند می‌باشد.

چرا اگر برای هر کس دیگری کار کنید هرچقدر فعال و پرکار هم باشید برای ساخت رویای دیگران کار می‌کنید. رویای خود شما چیست؟ چند بار شروع نکرده ناامید شدید؟ یا حتی شروع کردید ولی بعد از کلی تلاش و دوندگی به نتیجه نرسیدید؟

 

شاید تا قبل از آن کتاب زندگی آن‌ها را می‌خواندید تا بفهمید چه کرده‌اند اگر این طور است باید بگم آماده باشید تا دیگران کتاب زندگی شما را بخوانند تا بفهمند شما چطور شروع کردید.

تمام آنچه نیاز دارید برای یک شروع توفانی فرمول‌های وان کلیک برای شروع موفق است.

دوره جامع وبمستر پولساز

توجه: تاریخ انقضای تخفیف محصول وبمستری تا 10 اسفند می‌باشد.

دوره وب‌مستری یک دوره آموزشی است که به شما به عنوان طراح وب‌سایت، کمک می‌کند که از طرح وب‌سایت تبدیل به یک مشاوره کسب‌و‌کار و بازاریابی اینترنتی شوید و علاوه بر ارتقاء پرستیژ کاری، درآمد بیشتری کسب کنید.

 

یک دوره کاربردی و مرحله به مرحله است که در 12 فایل فایل ویدئویی به شما کمک می‌کند،  به عنوان کسی که شاید سرمایه زیادی در اختیار نداشته باشید و یا دانش فنی در زمینه کسب‌وکار اینترنتی ندارید، بتوانید برای خودتان کسب درآمد کنید.

بسته جامع آموزش وبمستری
r2

فیلم کارگاه اینستاگرام مارکتینگ

توجه: تاریخ انقضای تخفیف محصول فیلم کارگاه اینستاگرام تا 10 اسفند می‌باشد.

 تولید محتوای حرفه‌ای برای اینستاگرام

 سئو پروفایل (در اکسپلورر دیده شود)

 استراتژی‌های تبلیغات

 استراتژی‌های تولید محتوا

 آشنایی با نرم‌افزارها و سیستم‌های جذب فالوور

دوره حرفه‌ای سئو 2019

توجه: تاریخ انقضای تخفیف محصول سئو 2019 تا 13 اسفند می‌باشد.

اگر سئو بدانید نیمی از راه موفقیت در اینترنت را رفته‌اید! زیرا دیگر خود خریداران به سمت سایت شما روانه می‌شوند. برای یک کسب‌وکار اینترنتی، دیدن شدن در جستجوهای مخاطبانش اهمیت بالایی دارد.

اگر به تبلیغات برای افزایش فروش عادت کرده‌اید، وقت آن رسیده صدر جدول گوگل را تجربه کنید. کاملاً مشخص است که جستجوگران، گوگل را ترجیح می‌دهند و موتور جستجوی گوگل تعیین‌کننده موفقیت یک وب‌سایت است.

WhatsApp Image 2018-12-30 at 12.19.39
022

آموزش جامع دیجیتال برندینگ

توجه: تاریخ انقضای تخفیف محصول دیجیتال برندینگ تا 13 اسفند می‌باشد.

دیجیتال برندینگ اصطلاحی است که برای توصیف تمام روش‌های مختلفی که یک کسب‌وکار، مشتریان خود را آنلاین در نظر می‌گیرد، استفاده می‌شود و تعدادی از جنبه‌های مختلف بازاریابی از جمله سئو (SEO)، تبلیغات آنلاین، بازاریابی محتوا، رسانه‌های اجتماعی، و بازاریابی تأثیرگذار را در بر می‌گیرد.

نکته مهم این است که با ابزارهای دیجیتال، برندسازی راخت‌تر و سریع‌تر شده و افراد با سختی‌های گذشته مواجه نیستند. در حقیقت راه برند شدن از ابزارهای دیجیتالی گذر می‌کند. کاری که یک وب‌سایت و حساب اینستاگرام برای ساخت برند شما می‌کند، هیچ یک از ابزارهای آفلاین نمی‌تواند انجام دهد.

بسته کارآفرینی مدرن

دانش کارآفرین به یک موضوع نباید محدود باشد او باید دانش بالایی در مورد مدیریت خود و دیگران داشته باشد همین طور بداند در دنیا چه می گذرد و به روز باشد. مجموعه کارآفرین اینترنتی همه آنچه باید بدانید را جمع‌آوری کرده و شما را آماده روبرویی با مسایل سخت کارآفرینی خواهد کرد.

مواردی مثل مدیریت کسب‌وکار:

 افزایش بازدهی
 سیستم‌سازی
 استخدام
 ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین

بسته کارآفرینی مدرن
برگشت به بالا