رفتن به محتوای اصلی

گزارش دوره پنجم وبمستر پولساز

گزارش دوره پنجم وبمستر پولسازچند ماه پیش بود که پنجمین دوره وبمستر پولساز شروع شد.

تیم وان کلیک تلاش کرد تا دوره ای متفاوت برای شرکت کنندگان بسازد. این متفاوت بودن را در بسته بندی و پشتیبانی هایی متفاوت از دوره های قبلی وبمستر پولساز نشان داد.

خدا رو شکر توانستیم رضایت تمامی شرکت کنندگان دوره را کسب کنیم و به آنها کمک کنیم.

این دوره برای هریک از شرکت کنندگان یک تعریف متفاوت دارد و هریک نظراتی متفاوت ارائه دادند.

آقای حسینی احساس می کردند دوره تاثیر زیادی برروی روند کارشان داشته است و بعد از شروع دوره تغییر شغل داده اند و متمرکز برروی وبمستری کار می کنند. از نظر ایشان دوره کاملاً عملی و کاربردی بوده است و برای کسب درآمد بسیار مفید است.

چیز دیگری که برای ایشان بسیار مهم بوده است این است که با افراد زیادی در طول دوره آشنا شدند. آقای سلطانی نشان هم همین نظر را داشتند.

دوره وبمستر پولساز برای خانم شریفی یعنی سفر، تحمل گرما و لیوان قهوه!

ایشان قبل از شرکت در دوره چند هدف داشتند: 1- مانند آقای ابوطالبی قاطعانه حرف بزنند، 2- مانند آقای رفالیان تحلیل گرانه فکر کنند، 3- اصول سئورایتینگ را یاد بگیرند.

از نظر خودشان به تمامی اهدافی که می خواستند رسیدند و از بابت اینکه از یک تولیدکننده محتوای ساده به یک سئورایتر تبدیل شدند بسیار خوشحال هستند. این دوره به ایشان کمک کرده تا بتوانند مطالب باکیفیت تری را تولید کنند.

نطرات بسیاری از شرکت کنندگان این بود که دوره بسیار کاربردی و عملی بود.

تعدادی از شرکت کنندگان هم اعتقاد داشتند با اینکه مطالب ارائه شده در دوره را بلد بودند، اما جرات پیاده سازی آنها را نداشتند و این دوره این جسارت را به آنها داد تا بتوانند آنها را پیاده سازی کنند.

تعدادی از شرکت کنندگان هم اعتقاد داشتند که تمام کسانی که در دوره شرکت می کنند در دنیای جدید و چالش های جدید قرار می گیرند.

شاید تا چند وقت پیش نگران دغدغه های روزانه و مشکلات معمولی زندگی بودید اما بعد از شرکت در این دوره بزرگترین دغدغه تان مدیریت زمان است.

خانم کهریزی اعتقاد دارند شما امروز کاری را می کنید که دیگران نمی کنند، بنابراین فردا دست به کاری می زنید که دیگران اگر بخواهند هم نمی توانند انجامش دهند.

photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۷_۱۸-۴۱-۰۰

 کسب و کار اینترنتی

شیدا عزیزخانی

برای این نوشته 0 نظر ثبت شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا