رفتن به محتوای اصلی

هم اکنون آماده‌اید تا سئو را یاد بگیرید؟

سئو یا بهینه‌سازی صفحات وب‌، یکی از عوامل موثر در موفقیت وب‌سایت‌ها محسوب می‌شود. یکی از موضوعات مهم در آموزش بازاریابی اینترنتی، سئو است. سئو اصول و قواعدی دارد که باید آن‌ها را خوب یاد گرفت و به آن‌ها عمل کرد.
در این نوشته قصد داریم تا برخی از گام‌های مهم بهینه‌سازی سایت (سئو) را به شما آموزش دهیم.

سئو را از کجا شروع کنیم؟

کتاب ۲۰۰ فاکتور موثر در سئوی سایت،  دید شما را نسبت  به سئو تغییر داده و دامنه اطلاعاتی شما را گسترش خوادهد داد. پس هر چه سریع‌تر دانلود کرده و با مطالعه آن دانش خود را در این زمینه افزایش دهید.

چرا سئو هنوز مهم است؟

در این ویدئو به اهمیت سئو و دلیل تمرکز بر روی گوگل، برای سئو پرداخته‌ایم. این فیلم بخشی از آموزش نبرد صدر جدول 1 است. این آموزش توسط وان کلیک؛ اولین مرجع وب‌مستری تولید شده است. 

مقالات آموزشی سئو

روانشناسی در سئو

روانشناسی در سئو؛ 5 کلید برای حرفه‌ای‌ها

افراد راجع به نحوه استفاده خود از اینترنت چگونه فکر می کنند؟
هرچه که بازار هدف‌تان را بیشتر بشناسید کارایی کسب‌و‌کارتان بهتر خواهد شد. ابتدا باید نیازهای افراد را بشناسید و بدانید دنبال چه هستند حتی پیش از آنکه خودشان تشخیص دهند. روانشناسی در سئو به شما کمک می کند تا بازار هدف‌تان را دقیق تر بشناسید. شما باید بدانید که افراد هنگام جستجوی آنلاین به دنبال چه هستند و…

دوره تربیت سئوکار حرفه‌ای

دوره تربیت سئوکار حرفه‌ای یک هواپیمای مافوق صوت است برای رسیدن به درآمدی که حق شماست. در هر کاری که هستید می‌توانید با یک کسب‌و‌کار اینترنتی ماهانه حداقل ۴میلیون درآمد داشته باشید.

[azmoon code=12 h=1000 w=600]

برگشت به بالا