رفتن به محتوای اصلی

نخبگان وبمستر

سرنوشت وبمستراندرود بر شما.

هفته قبل خواستم تعدادی از وبمستران دوره های مختلف وان کلیک، از وضعیت فعلی و موفقیت هایی که از طریق وب مستری کسب کرده اند کوتاه و مختصر توضیحاتی را ارائه دهند، از شما دعوت می کنم که این مقاله را مطالعه کنید.

به خصوص اگر دچار تردید در ثبت نام در دوره هستید می توانید از تجربه این دوستان استفاده کنید.

سرکار خانم شریفی

من فهیمه شریفی هستم. بعد از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم به نوشتن روی آوردم و حالا حدود 2 سال است که به صورت جدی در اینترنت و برای وب‌سایت‌های مختلف می‌نویسم.

تولید محتوای متنی و نویسندگی در وب، همواره یکی از علائق درجه اول من بوده و هست؛ اما مشکلی که داشتم این بود که نمی‌توانستم از کار مورد‌علاقه‌ام درآمد زیادی کسب کنم.

من برای انتخاب معلم، استاد، آموزشگاه و کلاسم همیشه وسواس به خرج داده ام. با اینکه راه کسب درآمد از نوشتن را بلد نبودم، اما نتوانستم به بعضی از کلاس‎ها و دوره‌های امروزی اعتماد کنم.

از اردیبهشت 95 با وان کلیک آشنا شدم. به سایت وان کلیک سر می‌زدم و مقاله‌هایش را می‌خواندم. در این سایت، بر اساس رتبه و ستاره به کاربران امتیاز داده می‌شود. من هم دو بار توانستم به عنوان پر‌امتیاز‌ترین کاربر در عصرانه‌های وان کلیک حاضر شوم. طرز آموزش اساتید وان کلیک را بسیار پسندیدم، اما هنوز تصمیم نگرفته بودم که در دوره‌های آنها شرکت کنم.

عضو کانال وان کلیک بودم و می‌دیدم که شرکت‌کنندگان دوره وبمستری توانسته بودند کسب‌و‌کار اینترنتی خودشان را شروع کنند. صادقانه بگویم که من از دیدن این انسان‌های موفقِ خوشحال حسودی‌ام شد!

خلاصه بعد از یک سال، به‌قدری از این مجموعه مطمئن شدم که به خودم این فرصت را دادم که در پنجمین دوره وبمستر پولساز ثبت‌نام کنم.

و حالا اگر بخواهم از دوره برای شما تعریف کنم، هیجان و ذوق و کلی خاطره خوب توی ذهنم می‌آیند که وادارم می‌کنند زودتر آنها را یکی یکی برایتان تعریف کنم.

نزدیکی‌های عید 96 به دفتر وان کلیک رفتم. راهم طولانی بود و از نظر روحی خسته و گیج بودم. در جلسه مشاوره کمی به آینده شغلی خودم دلگرم شده بودم.

وقتی ثبت‌نامم قطعی شد، مطمئن بودم که در این دوره خیلی از اتفاقات خوب رخ خواهد داد و همین هم شد.

دوره ما از اواخر اردیبهشت 96 شروع شد و تا اوایل مردادماه ادامه داشت. در این مدت، من یاد گرفتم که:

  • چگونه وب‌سایت شخصی خودم را طراحی کنم؟
  • ویژگی‌های ظاهری یک وب‌سایت موفق چیست؟
  • چگونه برای وب‌سایتم ترافیک موثر جذب کنم؟
  • چه خدماتی به کاربران باید بدهم تا به مشتریان دائمی من تبدیل شوند؟
  • مخاطبان من در اینترنت بیشتر چه محتواهایی را می‌پسندند؟
  • چگونه می‌توانم از رقیبانم جلو بزنم؟
  • کلمات کلیدی حوزه کاری من چیست؟
  • چه کارهایی انجام دهم که مشتریان به من اعتماد کنند؟

از همه اینها مهم‌تر، من یاد گرفتم چگونه سئورایتینگ انجام دهم. یادگرفتن سئورایتینگ یکی از لذت‌بخش‌ترین موضوعات در دوره وبمستری برای من بود.

قبلاً من اصول نویسندگی را بلد بودم؛ اما در دوره وبمستری یاد گرفتم که متن‌هایم را بهینه‌سازی (سئو) کنم و با این روش محبوبیت مطالبم را در موتورهای جستجو افزایش دهم.

وقتی طرز انجام دادن کاری را بلد نباشید، آن کار برایتان سخت، مبهم و پیچیده به‌نظر می‌رسد. یادم می‌آید که تا قبل از شروع کردن، نمی‌دانستم چه کار باید بکنم. حتی چندین بار تصمیم گرفتم اصلا این راه را ادامه ندهم. در دوره وبمستر پولساز تمام ابهامات ذهنی من برطرف شد. این روزها خیلی کار با وب‌سایتم راحت شده است.

یکی از نقاط عطف زندگی من، روزی بود که برای مشاوره شخصی رفتم. از آن به بعد، من به قدری تغییر کرده ام که تمام اطرافیانم متوجه شده اند. آن روز صحبتی از سایت و کسب و کار اینترنتی نبود. آن روز آقای رفالیان از من خواست که ترس های همیشگی ام را کنار بگذارم و در حد توانم کارم را شروع کنم.

یک هفته بعد از این جلسه بود که من جرات کردم و سایتم را راه انداختم.

من روزانه همه نگفتنی ها را می‌نویسم و چند بار هم برای سایتم نوشتم. دوست دارید یکی از نوشته‌هایم را بخوانید؟ بفرمایید:

«سایت من، تحریریاد من، سلام…

باید قبل از اینکه بزرگتر بشی یه کم باهات صحبت کنم عزیزم…

خودت خوب میدونی که چقدر برای من عزیزی….

یادت میاد که ماه رمضان با زبون گشنه و تشنه روی تو وقت میذاشتم؟

یادت میاد که افطار هم می شد باز با تو مشغول بودم؟

یادته برای اینکه خوب درست کنم چقدر میرفتم تهران و توی این راه 3 بار گرما زده شدم؟

یادته رفتیم الکامپ که تو بدونی بقیه سایتها چه شکلی هستن؟

البته که خوشحالم الان که تو رو دارم…

خوشحالم که باعث شدی برم دوره وبمستری…

چیزهایی که توی این دوره یاد گرفتم عالین…

عالی…

مخصوصاً جلسه سئو که بی نظیر بود، راستی یادت نرفته که جمعه قبلی به خاطر اینکه هزینه ات کم نیاد، اون لباس لیمویی که دوست داشتم رو نگرفتم! یادت نرفته که؟

یادت باشه همه اینها رو…

حالا تو برام عزیز شدی…

به خاطر تو با آدم های خوب و باحال آشنا شدم. به خاطر تو جاهای خوبی رفتم. حالا که می بینمت که انقدر بزرگ و ناز داری میشی همه خستگی ها، گرمازدگی ها، مریضی ها، بی خوابی ها و… رو یادم میره.

اینها رو گفتم که فردا وقتی سری بین سایت ها بلند کردی، یادت نره از کجا شروع شدی دلبندم…»

این هم صحبت‌های من با سایتم!

راستی علاوه بر پا گرفتن وب سایتم، با ارتقای مهارت من از نویسندگی به سئو رایتری، این روزها 3 برابر بیشتر از اردیبهشت ماه 96 مشتری دارم و درآمدم هم 3 برابر شده است.

برای من آقای میرابوطالبی و آقای رفالیان فقط استاد نبودند و نیستند. این دو نفر، مرا بسیار راهنمایی کردند و هم توانایی های فنی و هم توانایی های شخصیتی من را رشد داده اند. سفر کردن و تحمل سختی های سفر دشوار بود؛ اما من هر هفته این سختی‌ها را نادیده می‌گرفتم تا بتوانم از مطالب مفید هر جلسه و صحبت‌های این مربی های کاربلد استفاده کنم و حالا خوشحالم که توفیق شاگردیشان را داشته‌ام.

من این را نوشتم تا تجربه حضورم در دوره وبمستری را برای شما بگویم. از شما می‌خواهم اگر می خواهید در این دوره شرکت کنید، با تمام امیدتان در کلاس‌ها حاضر شوید و تکالیفتان را خوب انجام دهید. باور بفرمایید که توانایی های شما بعد از دوره بسیار بیشتر از گذشته‌ می‌شود.

ممنونم از شما که نوشته من را مطالعه فرمودید. امیدوارم شما هم روزی کار دلخواه خود را شروع کنید و به همه آرزوهایتان برسید.

سامان کریمی شاد

جناب آقای کریمی شاد

سلام. من سامان شاد هستم و میخوام جریان ثبت نام در دوره وب مستری و تبعات اون روی کسب و کارم رو برای شما بازگو کنم.

آشنایی من با وان کلیک به سال 1393 بر میگرده و برای دریافت یک فایل pdf رایگان با ورود ایمیلم به قیف بازاریابی وان کلیک افتادم!

اما ثبت نام و پول دادن برای یک دوره تا زمستان سال 1394 طول کشید!

دقیقاً خاطرم هست که با وجود دریافت ایمیل های منظم وان کلیک و مشاهده وب سایت وان کلیک بطور روزانه! (ازشون خوشم اومده بود ولی بروز نمیدادم!)

هنوز تصمیمم قطعی نشده بود تا اینکه یک ایمیل دیدم از استاد عزیزم آقای میرابوطالبی در دل طبیعت که بارون هم داشت میومد با این مظمون که گذروندن وقت در طبیعت میتونه کمک بسیار زیادی در آرامش ذهن و تصمیم گیری داشته باشه.

بالاخره دیدمش!

کلیپ رو 3 بار دیدم، و با اینکه نمیدونستم که دارن از روش بهبود تجربه کاربری استفاده میکنن رفتم دوره وب مستری رو ثبت نام کردم!

بعد هم رفتم دفترشون و حضوری دیدمشون. استاد رفالیان هم بود (دیگه عاشق مجموعه وان کلیک شدم!).

عالی بودن و حرفه ای

عالی بودن و حرفه ای

عالی بودن و حرفه ای

از دوره هرچی بگم کمه!

استادای عالی با سرفصل های کاملاً کاربردی و عملی.

شاید بهتره بگم درس نبود بلکه پایان هر جلسه میشد از محتوای همون جلسه پول درآورد. استاد رفالیان بلده هر چیزی رو بفروشه و یادمون هم داد!

مباحث کاملاً اصولی و منظم و مرتبط بهم بودند.

سرفصل های پایه ای مثل راه اندازی وب سایت  تا اصول حرفه ای تر مثل UI ، UX ، سئو و …

از مطالب استفاده کردم و سایتم (styainiran.com) رو کلی بهبود دادم و هنوزم دارم آثارش رو میبینم. جزوه ام رو سیمی کردم و بقول استاد میرابوطالبی که همیشه میگه بازگشت به بدیهیات، میرم دوباره جزوه ام رو میخونم البته شاید بزودی بدم تایپش کنند تا صحافی بشه!

راستی اول دوره یک کتاب بهم دادن به اسم وب سایت 5 ستاره، اول فکر کردم چه حالی دارن رفتن اینو نوشتن!

ولی بعد که خوندمش کلی مطلب یاد گرفتم و n  بار دیگه هم خوندم و تا حالا به 7 نفر هم گفتن که حتماً بخونن.

ممنون بخاطر برگزاری این دوره بی نظیر

ساجد متولیان

جناب آقای ساجد متولیان

یادم می‌آید تابستان ۹۴ بود که تصمیم گرفته بودم وارد دنیای کسب‌وکار شوم. آن موقع هر مطلب جدیدی که در این زمینه می‌خواندم برایم جذاب بود. قبلاً در سایت وان‌کلیک ثبت‌نام و یکی از کتابچه‌های رایگانش را دانلود کرده بودم. مدتی بود که برایم ایمیل‌هایی با عنوان ثبت‌نام در دوره‌ی وب‌مستری از طرف وان‌کلیک ارسال می‌شد. اصلاً نمی‌دانستم وب‌مستری چیست.

دقیقاً آن روزی را یادم می‌آید که در زمان استراحت یکی از کلاس‌هایی که در آن شرکت کرده بودم، ایمیل آقای میرابوطالبی را باز کردم و خواندم. بعد از خواندن آن ایمیل، فهمیدم می‌خواهم وبسمتر باشم. یادگیری وب‌مستری اولین قدم برای راه‌اندازی کسب‌وکار خودم بود.

در جلسات اولی که در دوره وب‌مستری شرکت کردم نگران بودم که نکند سوادم از بقیه خیلی کمتر باشد، اما دیدم بقیه هم کمابیش مثل خودم‌اند. همه‌ی ما آمده بودیم تا تخصصی را یاد بگیریم که فرصت‌های جدیدی را در حوزه‌ی کسب‌وکار به رویمان می‌گشود.

در آن زمان تصمیم گرفته بودم شغلم را از مهندسی عمران به شغل دیگری تغییر بدهم. اوضاع کار خوب نبود و باید فکری به حال خودم می‌کردم. تخصص وب‌مستری انقدر جذاب بود که تصمیم گرفتم برای شروع، حیطه‌ی وب‌مستری را تجربه کنم. با استفاده از آموخته‌های دوره‌ی وب‌مستری وان‌کلیک و تجربه‌هایی که خودم داشتم، رزومه‌ی جدیدی ساختم و آن‌ها را برای شرکت‌ها فرستادم.

در جلسه‌ی آخر دوره‌ی وب‌مستری به ما تکنیکی جالب به نام اسلحه‌ی سری یاد دادند. من موبه‌مو آن تکنیک را اجرا کردم و بالاخره موفق شدم با یکی از شرکت‌های خصوصی معتبر به توافق برسم و به عنوان وب‌مستر در آن شرکت مشغول به کار شوم. باورم نمی‌شد من که تا چند ماه پیش در زمینه‌ی مهندسی عمران مشغول به کار بودم الان در زمینه‌ای کاملاً متفاوت کار می‌کردم. بخش مهمی از اعتماد‌به‌نفسی را که برای این تغییر لازم داشتم، مدیون شرکت در دوره وب‌مستری وان‌کلیک هستم.

دوره‌ی وب‌مستری انقدر برایم کاربردی بود که بعد از دو سال تصمیم گرفتم در سال ۹۶ مجدداً در آن شرکت کنم و اطلاعاتم را به روز کنم. مطالب دوره نسبت به دو سال قبل بسیار به‌روزتر و کاربردی‌تر شده و تمرین‌های عملی بیشتری به آن اضافه شده بود.

از امسال بالاخره توانستم کسب‌وکار خودم را راه بیندازم و سایت عادت دستیابی را ایجاد کنم. با استفاده از دانشی که با شرکت در دوره‌ی وب‌مستری وان‌کلیک کسب کرده بودم، صفر تا صد کارهای سایتم را خودم انجام دادم و هیچ هزینه‌ای بابت طراحی، سئو، UX، افزایش سرعت سایت به دیگران پرداخت نکردم.

مهم‌ترین هدیه‌ای که با حضور در دوره‌ی وب‌مستری وان‌کلیک دریافت کردم اعتمادبه‌نفس برای انجام دادن بود. اعتماد‌به‌نفس برای اینکه از اشتباه کردن نترسم، دنبال یادگیری بروم و کارهای سایتم را خودم انجام دهم. علاوه بر این فضای صمیمی کلاس و حس تعلق به یک خانواده، از جمله عوامل دیگری بود که حضور در این دوره را برایم لذت‌بخش می‌کرد. چنین حس خوشایندی را در هیچکدام از دوره‌های آموزشی‌ای که تاکنون در سایر مؤسسات شرکت کرده‌ام تجربه نکرده‌ام.

محمد نظریان

جناب آقای محمّد نظریان

سلام و درود

در ابتدا میخواIم با سوال صحبتم رH شروع کنم، دوستانی که به دنبال دوره وبمستری هستید، اول در نظر بگیرید چه خواسته ای را در ذهن خود دارید، که میخواهید به آن برسید؟

چه اتفاقاتی را می خواهید در کسب و کارتان رقم بزنید؟

این سوالاتی است که درگیرش خواهید بود و حتی سوالات دیگری…

این دوره برای دوستانی که هدف راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارند مناسب است.

افرادی که قدم اول را برداشتند و اطلاعات مقدماتی رو در این زمینه بدست آوردند، اما نمیدانند از کجا و چطور شروع کنند و مسیر هدفشون را بطور واضح و روشن نمی بینند.

در واقع این دوره میتواند حکم یک چراغ روشن در مسیر رسیدن به هدف برای دوستانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودشان را دارند باشد.

دوستان این دوره مهارت هایی را به شما می آموزد که می توانید بوسیله آن یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید و حتی مدیریت آن را هم به عهده بگیرند و تبدیل به یک وبمستر شوید.

با سپاس محمد نظریان

موفق و شادکام باشید ????

مهدی سلطانی نشان

جناب آقای مهدی سلطانی نشان

سلام

مهدی سلطانی نشان هستم، توسعه دهنده WEB. یکی از شرکت کنندگان در دوره پنجم وبمستری گروه وان کلیک.

از دوره وبمستری بسیار لذت بردم و نکات زیادی به دانش قبلی ام اضافه شد که کاملاً مکمل کار من هستند.

در حال حاضر، تقریباً تمامی سایت های جدیدی که طراحی کردم از نکات این دوره استفاده کردم. در کنار این دوره، دوره بازاریابی اینترنتی نیز شرکت کردم که کاملاً مکمل این دوره بوده و فکر می کنم می توانید هر دو دوره را انتخاب کنید.

امیدوارم اساتید عزیز، دوره های آینده را به صورت ترکیبی از این دو دوره برگزار کنند.

بزرگترین بهره من از این دوره، آشنایی با اساتید بسیار پر انرژی و با انگیزه این دوره خوب و همینطور دوستان جدیدی در کلاس بود که در حال حاضر با چندین نفر آنها مشغول همکاری هستم.

استارت یکی از سایت های جدیدم دراین دوره خورد که بعد از دوره چند وقتی کار روی آن را به دلایل مشغله فراوان به تعویق انداختم و در حال حاضر یک ماه است که دوباره کار روی آن را شروع کردم.

طبق زمان بندی انجام شده، اولین کمپین های فروش آن در آذر ماه استارت خواهد خورد.

در حال تهیه فیلم هایی برای قرار دادن در سایت هستم که به زودی آنها را در سایت هایم و نیز شبکه های اجتماعی به اشتراک خواهم گذاشت.

انگیزه اصلی ادامه این دو سایت (که یکی در زمینه سلامت و دیگری در زمینه شغلی خودم می باشد) شرکت در این دوره و اساتید بسیار خوبم، آقایان میرابوطالبی و رفالیان بوده اند.

از بسیاری از نکات این اساتید در طراحی ها و سایر موارد استفاده کرده ام و امیدوارم به زودی شاهد نتایج آن باشم.

برای دیدن سایت های من می توانید به آدرس: http://jesmoravan.com و http://wpwebmaster.ir مراجعه کنید.

سایت اول در زمینه سلامتی فعالیت می کند و یک فروشگاه برای محصولات گیاهی و طبیعی و ارگانیک می باشد. سایت دوم در زمینه ارائه کلیه خدمات وبمستری و همچنین برنامه نویسی می باشد.

برای سایت دوم به همکاری دوستانم در حال ضبط فیلم های بسیار جالب و حرفه ای در زمینه های وبمستری و برنامه نویسی هستیم که در چند ماه آینده به ترتیب برروی سایت قرار خواهد گرفت.

از همین جا از هر دو استاد بسیار ارجمند این دوره و همین طور تیم خوب و صمیمی وان کلیک کمال تشکر را دارم.


رضا اسکندری

جناب آقای رضا اسکندری

من رضا اسکندری هستم…

میخوام داستان موفقیت خودم رو برای شما بگم و اینکه چطور تونستم کسب و کار اینترنتی و موفق خودم رو راه بندازم.

5 سال میشه که تو زمینه طراحی سایت با وردپرس شروع به کار کردم. دیدگاه من به کسب و کار اینترنتی کاملا فنی بود. فکر میکردم همین که وب سایتی راه بندازم و داخلش  محصول قرار بدم، خود به خود افرادی مشتری میشن و محصولات من رو خریداری میکنن.

اما با همین دیدگاه کسب و کاری رو برای خودم راه اندازی کردم و شکست سختی رو تجربه کردم.

پس از شکست کسب و کارم، به اصرار خانواده در یک شرکت راه سازی مشغول به کار شدم. واقعا به زور توی این شرکت کار می کردم. کار ما زیرسازی راه آهن قزوین- رشت بود.

هر روز صبح زود که بیدار می شدم و به محل کارم می رفتم به این موضوع فکر می کردم که راهسازی رو رها کنم و کار دلخواه خودم رو شروع کنم.

اواخر اسفند 94 از شرکت استعفا دادم. فروردین 95 ایمیلی از وان کلیک دریافت کردم که داخلش درباره دوره سوم وبمستری توضیح داده بود. متن ایمیل خیلی جذاب بود. دلم می خواست تو این دوره شرکت کنم اما پولشو نداشتم.

حسم بهم میگفت توی دوره ثبت نام کنم. برای همین از  مادرم پول قرض کردم. روزای آخر ثبت نام بود که من دوره سوم وبمستری رو ثبت نام کردم.

بلاخره دوره ی وبمستری شروع شد و تو جلسه اول دیدم چقد موضوعات فوق العاده و مهمی وجود داره که من ازشون بی خبرم و باید اونارو یاد بگیرم.

از شهر خودم یعنی رودسر تا تهران 7 ساعت راه بود. من به خاطر 3 ساعت کلاس وبمستر پولساز 14 ساعت بین تهران و رودسر رفت و آمد می کردم.

در کلاس وبمستری مطالب جالبی گفته می شد و من هر جلسه مشتاقانه منتظر شنیدن مطالب جدید بودم.

من توی این دوره یاد گرفتم که بین راه اندازی سایت و فروش محصولات مرحله مهمی به اسم بازاریابی اینترنتی وجود داره. قبل از دوره وبمستری من از روش های بازاریابی اینترنتی غافل بودم.

نکات فروش تلفنی، نحوه برگزاری جلسات کاری، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، تولید محتوا، جذب ترافیک و … از جمله مسائلی بود که در دوره به ما یاد دادن.

حتما می پرسید بعد از دوره وبمستر پولساز چه اتفاق مهمی تو زندگی من افتاد؟

من تونستم وب سایت خودم یعنی وردپرس مستر (wpmaster.ir) رو راه بندازم و مشتریان رو به سمت کسب و کار خودم جذب کنم.

مهم تر از همه اینکه من راه پول درآوردن از وب سایت و اینترنت رو یاد گرفتم و حالا مطمئنم که در هر کسب و کار اینترنتی جدیدی هم موفق خواهم شد.

محمدحسین طالبی

جناب آقای محمّدحسین طالبی

من محمد حسین طالبی مدیر فروشگاه اینترنتی عطرعود هستم.
در اینجا میخواهم داستان من و دوره وبمستری وان‌کلیک را برای شما دوستان عزیز بیان کنم.
بنده در ابتدا با مدرک فوق دیپلم کامپیوتر ـ نرم‌افزار، بعنوان یک تکنسین فنی در یک شرکت مهندسی مشاور مهاب قدس و در زمینه طراحی نقشه‌کشی اتوکد فعالیت داشتم. همیشه کارهای سنگین و فنی از جانب مدیران و کارشناسان به محول می‌شد و نتایج این همه زحمات و تلاش با نام خودشان (همین مدیران و کارشناسان) تحویل کارفرما داده می‌شد. اینها خیلی برای من سخت بود.
در حین فعالیت در شرکت به این فکر افتادم که چرا با مدرک لیسانس در یک شرکت مهندسی فعالیت دارم. اصلا چرا اینجا هستم. چرا بر خلاف مدرک تحصیلی کار نقشه‌کشی انجام میدهم. تا اینکه به این فکر افتادم که مدرک تحصیلی را ارتقا بدهم و لیسانس بگیرم و موفق شدم که در سال 94 مدرک لیسانس فناوری اطلاعات ـ امنیت اطلاعات را دریافت کنم.
در حین تحصیل در دوره کارشناسی به طراحی صفحات وب علاقمند شدم و در دوره‌های مختلف آموزشی اعم از دوره‌های همیار وردپرس، سون‌لرن، ایران وب لرن و … شرکت کردم تا بتونم به رویاها و آنچه میخواستم برسم.
داستان من و وان کلیک از اینجا آغاز می‌شود که در اسفندماه سال 94 یک ایمیل با عنوان “کارگاه آموزشی فروشنده 15 میلیونی” بدستم رسیده است. در این دوره شرکت کردم و با مجموعه وان کلیک آشنا شدم و همچنین کسانی که در دوره‌های وان کلیک بودند کلی پرس و جو کردم. دوره خیلی خوب و پرمحتوا بود ولی نتونستم به ایده‌ای که داشتم ربطش بدهم.
در فاصله دو تا سه ماه بعد مجموعه وان کلیک مدام ایمیل ارسال میکردند و من بدون اینکه ایمیلی را باز کنم آنها را حذف می‌کردم. حتی unsubcribed هم کردم ولی باز ایمیل میفرستادند و من هم محل نمیذاشتم.
دو تا سه ماه بعد و در خرداد 95 یک ایمیل با عنوان بسیار جذاب آمده که گفتم بذار این ایمیل را باز کنم تا شاید دست از سر ما بردارند. ایمیل را باز کردم که متن بسیار جذابی در مورد دوره وبمستری نوشته شده و من را ترغیب به ثبت‌نام در این دوره کرده است. با خودم خیلی کلنجار رفتم و با توجه به شرایط مالی که در آن زمان داشتم در دوره ثبت‌نام کردم.
دوره وبمستری فوق‌العاده کاربردی، مفید و پرمحتوا بود که تازه فهمیدم دنیای وب چیست و به چه صورت کار می‌کند. در واقع دوره وبمستری نقطه شروع یک کسب و کار می‌باشد تا بتوانید در آینده به ایده خودتان و به درآمدتان برسید. همچنین برای فرار از شغل کارمندی می‌باشد.
من این دوره را برای شما که دوست دارید از شغل کارمندی بیرون بیائید و روی پای خودتان بایستید، پیشنهاد می‌کنم. شمایی که دوست دارید مدیر خودتان باشید. مدیر همه چی، مدیر کار، مدیر زمان و ….

باسپاس

وبمستر پولساز - خانم محمدزادهسرکار خانم محمدزاده

دوستای عزیزم، از دو سال قبل بگم، درست زمانی که بخاطر سختی کار و رها شدن از فشار محیط های خشک اداری تصمیم گرفتم در دوره های طراحی وب شرکت کنم، دوره هایی که در نهایت دانش مدیریت کسب و کار رو بهم هدیه داد.

به طور اتفاقی، در یکی از جلسات عصرانه وان کلیک شرکت کردم. جلسه ای که باعث شد در ادامه و در خلال دوره های وب مستری به این درک برسم که در همه زمینه ها نمیشه متخصص شد و باید هر کاری رو به اهلش سپرد. یاد گرفتم که دانش پیمودن مسیر کسب و کار و اجرای مداوم اون تنها تضمین بقای من هست.
فهمیدم که تصور عامه ی مردم اینه که داشتن یک وب سایت به تنهایی نقطه ی شروع و باعث رونق کسب و کار میشه. در حالی که مهمترین عامل داشتن دانش مدیریت کسب و کار، نحوه ارائه مطالب، روش معرفی محصول، شناسایی رقبا، رقابت صحیح و غیره هستش.

بعد از این دوره ها با کمک دوستانم تیم وب مستران پنج ستاره رو با هدف طراحی سایت و وب مستری تشکیل دادیم، تیمی که در حال حاضر بیش از 20مشتری ثابت داره.

به نظر من وان کلیک یعنی نگرش نو به کسب و کار

وبمستر پولساز - آقای کیاجناب آقای کیا

آشنایی من و وان کلیک خیلی اتفاقی بود، عصرانه ….
فقط از سر کنجکاوی یکی از دوره های وان کلیک رو شرکت کردم و حالا دنیای متفاوتی رو تجربه میکنم.
وقتی تصمیم گرفتم به کمک چند تا از دوستان عزیز تیم وب مستران پنج ستاره رو راه بندازیم، اطمینان داشتم اتکا به آموخته ها و دانش کسب شده از اساتید وان کلیک این توانایی رو بهم میده که بتونم تغییر و رشد خوبی رو تو کسب و کارم داشته باشم. تغییری که دروازه جدیدی به روی توانایی ها و فرصتها برام باز کرد.
تجربه ی آشنایی من و وان کلیک منجر به راه اندازی و استقلال مالی/کاری برای تیم ما شد. نتیجه اوّلیه دوره های وب مستری وان کلیک داشتن بیش از 20 مشتری ثابت در کوتاهترین زمانی که تصورش رو می کردیم برای ما شد. تجربه ی وان کلیکی شدن بهمون یاد داده چطور و چرا باید در تیمهای بزرگ وب مستری، UX و کسب و کارهای برتر کشور حضور داشته باشیم.

از دید تیم وب مستران پنج ستاره، وان کلیک یعنی لذت خوب آرامش شغلی

وبمستر پولساز - آقای احدی ایرانیجناب آقای احدی ایرانی

خیلی خوشحالم که با شرکت در دوره اول وبمستر پولساز با گروه وان کلیک اشنا شدم، در زمان ثبت نام خیلی شک داشتم که در این دوره شرکت کنم یا نه، خداروشکر در اون دوره شرکت کردم ، ابتدا فکر میکردم دوره ابزار و افزونه محور باشه ، اما بعد از شرکت در دروه متوجه شدم خیلی فراتر از این موارد هستش و در وبمستر پولساز من یاد گرفتم چطور استراتژی داشته باشم ، چطور تحلیل کنم ، چطور هر کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنم و….

ابتدا سعی داشتم با یک سایت شروع به طراحی سایت و وبمستری کنم تا با درآمد آن بعد از مدتی حرفه مورد علاقه ام را راه اندازی کنم ، اما بعد از مدتی کلنجار رفتن با خودم و با توجه به توانایی هایی که کسب کرده بودم تصمیم گرفتم از ابتدا به دنبال علاقه ام بروم . در حال حاضر بر روی سایت “خلاق شو” متمرکز هستم و هدفم از راه اندازی آن آموزش خلاقیت است .

البته در حال حاضر در مراحل ابتدای طراحی هستم اما مطمئن هستم با توجه به اطلاعاتی که از این دوره کسب کرده ام موفق می شوم. در آخر هم از همین جا از تمامی اعضای تیم وان کلیک تشکر میکنم که صمیمانه در تمام مراحل بنده را یاری کردند.

برای آشنایی بیشتر با آقای احدی به سایت khlaghsho.ir مراجعه کنید.

وبمستر پولساز - آقای ملکوتیانآقای ملکوتیان

سلام محمد ملکوتیان هستم مدیریت وب سایت داروهای گیاهی و ادویه آبابا
یکسالی بود در حال تلاش برای راه اندازی یک وب سایت بود تا بتونم کسب وکار اینترنتی خودم را راه اندازی کنم اما مشکلات زیادی در این مسیر داشتم مثل : مشکلات فنی و نصب هاست و وردپرس و درگیر بودن با افزونه ها و… پس از کلی مطالعه و جستجو بالاخره سایتم را راه اندازی کردم اما حالا تازه اول راه بودم و باید می فهمیدم چطوری برای رشد کسب و کارم به صدر جدول گوگل باید بیام.
در همین زمان با وان کلیک و دوره وب مستر پولساز آشنا شدم.

ثبت نام کردم و به خاطر هدفی که داشتم هر هفته از اصفهان به تهران می رفتم و در دوره شرکت می کردم. تازه آن موقع بود که فهمیدم همه کارهایی که تا بحال انجام داده ام اصلا استاندارد نبوده و در مسیر اشتباهی قرار داشتم.
بواسطه دوره وب مستر پولساز و استاد وب مستری مسیر خودم را عوض کردم و در همان زمان و موازی با کلاسها نیز اولین کار سئو و بهینه سازی خودم را به عنوان فریلنسر با مبلغ خوبی گرفتم که بیش از نیمی از هزینه های دوره آموزشی ام را برگرداند.
حالا هم کسب و کار خودم را دارم و هم به دیگران کمک می کنم تا اونها هم در زمینه کاری خودشان به صدر جدول بیایند و از این طریق هم کسب درآمد می کنم. و به این خاطر از وان کلیک و دوره خوب وب مستری سپاسگزارم.
راستی اگر خواستید برای جلوگیری از ریزش و رویش مجدد موی سر خود و عزیزانتان کاری بکنید من یک نسخه رایگان برای شما در نظر گرفته ام که می توانید از لینک زیر آن را رایگان دانلود کنید:
نسخه جادوئی و رایگان جلوگیری از ریزش و رویش مجدد مو
لینک :
https://goo.gl/8D9KmC

وبمستر پولساز - آقای هنرکارآقای هنرکار

درود.
من بعد از دوره وبمستر پولساز 3 با دیدی جدید و با اعتماد به نفس بیشتری به وبمستری فکر میکنم و تونستم ایده هایی که داشتم رو بهتر و دقیق تر اجرا کنم.
الان وبمستر و مشاور سئو آژانس کیانا سیر آتور، شرکت بازرگانی بین المللی ویژن آماتیس پاسارگاد و شرکت مهرگان سنگ، هستم و تونستم تجربیاتم در زمینه وبمستری رو روی سایت این شرکتها پیاده کنم.
در حال حاظر هم آخرین کاری که دارم انجام میدم همکاری و وبمستری آقای عابد بسطامی (Dj Abed) یکی از موزیسین ها و خواننده های خوب و کشورمون هستن.
آدرس وب سایت: http://www.abed.pro
در کل توی دوره وبمستری موارد زیادی گفته شد و برای هر کس به شکلی تاثیر گزار بود و در مورد من باعث شد حرفه ای تر نگاه کنم، فکر کنم و اجرا کنم.
از اساتید و تیم پرتلاش وان کلیک خیلی ممنونم که راهی رو به من نشون داد که گمش کرده بودم.
با سپاس

وبمستر نخبه

سلام

من فائقه نامور مدیر وبسایت AmvajWeb.ir هستم،

قبل ازآشنایی با وان کلیک

بعد از فارغ التحصیلیم از رشته ی نرم افزار به عنوان برنامه نویس  PHP کارمند یک شرکت بودم، با توجه به علاقه ی زیادی که به گرافیک داشتم، آموزش دوره های طراحی رو گذروندم، و به صورت تخصصی تر یادگیری طراحی تیزرهای تبلیغاتی رو ادامه دادم، در حین حدود دوسال کارمندی حس میکردم اصلا روحیات کارمندی رو ندارم، دوست دارم مستقل باشم، دوست دارم مدیر خودم باشم، تصمیم گرفتم برای خودم سایت طراحی کنم، پس در یک دوره طراحی سایت شرکت کردم، تا اینکه از طریق یکی از آشنایان با شرکت وان کلیک آشنا شدم.

بعد از آشنایی با وان کلیک:

اولین دوره ای که در وان کلیک شرکت کردم ، دوره ی نبرد صدر جدول بود، که واقعا فوق العاده بود. دوره ی کوتاه ، ساده ، اما واقعا کاربردی بود. دیگه از اون دوره به بعد مقالات سایت وان کلیک رو مرتب میخوندم، اکثر دوره های وان کلیک رو شرکت کردم، مثل: روز کاری یک وبمستر،تبلیغ نویسی و فراتر از آن، برندینگ شخصی، ساخت عضویت ویژه، ایمیل مارکتینگ، فاتحان، و…. تا اینکه تو سال 95 در دوره ی بسیار عالی وبمستری شرکت کردم. و بعد هم در دوره ی کوچینگ که واقعا فوق العاده بود.

یه اعتراف…

اعتراف میکنم که اصلا اویل دوره ی کوچینگ باور نمیکردم که با انجام دادن تمرین های دوره، سایتم به صفحه ی اول گوگل بیاد، و شاید کلا 50 درصد با کلاس پیش رفتم، اما وقتی بعد از چند ماه به صورت اتفاقی کلمه ی کلیدیم (سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی) رو تو گوگل جستجو کردم و دیدم جز سه تای اولم(همون چیزی که قبل از شروع دوره بهمون قول داده بودن) ، بدون اینکه هیچ هزینه ی تبلیغاتی داده باشم ، خیلی هیجان زده شدم خیلی …. و از اون روز به بعد اون چیزهایی رو که در دورهای وبمستری و کوچینگ یاد گرفته بودم  بیشتر انجام میدم. و نتیجه های بهتری در فروش میگیرم.

توصیه من به عنوان یک دوست:

در هر مرحله ای هستید، فقط شروع کنید، ایده آل گرا نباشید.

منتظر حرفه ای شدن نمونید، دانشتون رو حین کار بالا ببرید.

تمسخر رقبا رو نادیده بگیرید.

 


تیم وان کلیک هم از همه شما دوستان عزیز سپاس گذار است این حقیقت که همه وبمستران وان کلیک انگیزه شگرفی برای رسیدن به بالاترین سطح کاری و حرفه ای خود هستند غیر قابل انکار است و آرزوی قلبی همه ما موفقیت هرچه بیشتر همه شرکت کنندگان دوره های وان کلیک است.

سایر وبمستران عزیز هم می توانند با نوشتن تجربه و موفقیت های خود به همراه لینک سایتشون در بخش نظرات به شهرت خود کمک کنند و وان کلیک آن ها را بعد از بررسی بدون هیچ تغییری منتشر خواهد کرد.

بزودی صفحه نظرات شرکت کننده های دوره وبمستری با نظرات و فیلم های جدید به روز می شود. 

 

کسری رفالیان

کسری رفالیان هستم . متخصص فروش و روانشناسی فروش. از مذاکره لذت می برم. علاقه زیادی به ایده پردازی دارم و طراحی استراتژی جزو علاقه مندی هام هست .
مربی مدیران و فعالان حوزه کسب و کار هستم و از موفقیت دیگران لذت می برم

یک نظر برای این نوشته موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا