رفتن به محتوای اصلی

قدم های صفر

آموزش های قدم صفرمدتهاست که موضوعی ذهنم را مشغول کرده است.
دانش پایه:
کار وان کلیک آموزش و مشاوره وبمستری و کسب و کار اینترنتی است، نکته ای که در مورد کار ما ذهنم را مشغول کرده این موضوع می باشد که خیلی وقت ها در دوره هایی که داریم و حتی کارگاه ها، افرادی شرکت می کنند که اطلاعات پایه ای کمی در مورد موضوعی که ما آموزش می دهیم دارند و متاسفانه این موضوع ممکن است کیفیت آموزش را کاهش دهد.

افزایش کیفیت آموزش:
افزایش کیفیت آموزشی همیشه دغدغه ذهنی ام است. بنابراین سعی کردم به همراه تیم وان کلیک به یک راه حل برای افزایش کیفیت آموزش ها دست پیدا کنیم.
برای حل این مشکل به این نتیجه رسیدیم هر چند وقت یک بار کارگاه هایی با عنوان قدم صفر برگزار کنیم.
در این کارگاه ها به نکات مهم و پایه ای موضوعات مختلف می پردازیم و سعی می کنیم اطلاعات و دانش پایه ای اعضای عزیز وان کلیک را افزایش دهیم.

قدم صفر دقیقا چیست؟
در این کارگاه ها سعی می کنیم به مباحث بسیار پایه ای اشاره کنیم، شاید این مطالب برای تعدادی از اعضا بدیهی باشد ولی تعداد زیادی از کاربران سایت با بسیاری از آنها ناآشنا هستند و خود ما بدلیل آموزش زیاد و مداوم آنها دچار این اشتباه شدیم که همه اصولا باید در مورد آنها بدانند.

مثلا بارها در کارگاه ها و دوره ها در مورد تبدیل سوال کرده ام و تعداد بسیار کمی در مورد این موضوع اطلاع داشته اند، معماری سایت، سیستم سازی، روش های افزایش فروش فروشگاه اینترنتی، صفحه فرود، CTA، ایمیل مارکتینگ و حتی سئو، مواردی بوده اند که ما تصور می کردیم همه در مورد آنها اطلاعات پایه ای را حداقل دارند ولی اینطور نبود.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم که بهتر است بصورت حضوری و کارگاهی در مورد این مفاهیم صحبت کنیم و به همراه حاضرین تمریناتی را انجام دهیم.

برای شروع از وبمستری شروع کردیم و کارگاه 7 قدم وبمستری را در نظر گرفتیم.

بزودی کارگاه های قدم صفر دیگری با موضوعاتی همچون کسب و کار اینترنتی، بازاریابی اینترنتی، سئو، تبدیل، ایمیل مارکتینگ، سیستم سازی، مدیریت کسب و کار اینترنتی، برگزار می کنیم.

اگر شما هم علاقه مند هستید که در مورد موضوعی خاص قدم صفر برگزار شود حتما در پایین همین مطلب پیشنهاتان را برای ما بنویسید.
برای ارسال پیشنهادتان به ما از بخش دیدگاه ها در پایین همین نوشته استفاده کنید.

 

چطور می توانم ماهی 10 میلیون تومان درآمد داشته باشم؟

سید حسن میرابوطالبی

سید حسن میرابوطالبی هستم . نزدیک به ۱۲ سال است در زمینه طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی فعالم . عاشق آموزش و کمک به کسب و کارها برای رشد و بهینه سازی هستم .

یک نظر برای این نوشته موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا