محتواهایی که موجب افزایش ترافیک می‌شود

محتواهایی که ایجاد ترافیک می کننداغلب وب‌سایت‌ها برای موفق شدن نیاز به ۴ نوع کلیدی از محتواها دارند:
۱- محتواها ی سرگرم‌کننده:
اغلب محتواها یی که برای بازاریابی استفاده می‌شود روی آموزش و مفید بودن متمرکز است و این یک ‌روند عظیم است که در ادامه راجع به آن گفت‌وگو خواهیم کرد و ممکن است موجب از دست رفتن یک فرصت در تعامل با خوانندگان و برقراری ارتباط با آن‌ها شود.
محتواها ی سرگرم‌کننده اغلب خنده‌دار هستند و قابلیت به اشتراک‌گذاری بالایی دارند و می‌توانند خیلی سریع یک شرکت را تبدیل به گروهی از مردم کنند. در این زمینه ضروری است که برای اعتمادسازی، طرفداران واقعی را از بازدیدکنندگان تصادفی جدا کنید. محتواها یی که برای سرگرم کردن تولید می‌شود ممکن است ارتباط مستقیم با محصولات یا خدمات شما نداشته باشد.

۲- محتواها ی آموزشی:
محتواها یی که به‌طور خاص باهدف آموزش ایجاد می‌شوند همان اهدافی را کسب می‌کنند که محتواها ی سرگرم‌کننده به آن دست پیدا می‌کنند اما هر دو نوع محتوا ضروری است زیرا به خوانندگان و مشتریان بالقوه‌تان ارزش‌های سایت شما را نشان می‌دهد. محتواها ی سرگرم‌کننده با احساسات خواننده در ارتباط است و محتواهای آموزشی باعقل آن‌ها. محتوای آموزشی مانند همین مقاله‌ای است که اکنون مطالعه می‌کنید و همواره قابلیت به اشتراک‌گذاری کلید هر محتوایی است.

۳- محتواها ی الهام‌بخش:
این‌گونه محتواها می‌تواند مسری باشد اگر به‌درستی عمل کنید. وقتی محتوایی توسط شما منتشر می‌شود، خیلی سریع توسط بسیاری از افراد طنین‌انداز می‌شود. الهام بخشیدن لزوماً نقل‌قول از یک تصویر نیست بلکه در حقیقت بهترین نوع الهام بخشی از مطالعات موردی نشأت می‌گیرد، توصیف شکست‌ها و چالش‌هایی که افراد موفق در طول مسیر خود با آن‌ها مواجه می‌شوند.

۴- محتواها ی تبدیل‌کننده:
محتواها یی که باهدف تبدیل ایجاد می‌شوند معمولاً برای هدایت خواننده در جهت انجام نوعی فعالیت خاص هستند. به‌عنوان‌مثال هدف یک محتوا می‌تواند عضویت در خبرنامه، ثبت‌نام در یک دوره الکترونیک رایگان یا خرید یک محصول باشد.

حال ۶ نوع از محتواهایی که می‌توانید به شکل آزمایشی در سایت خود قرار دهید را تنها برایتان نام می‌بریم:
اینفوگرافیک ها
لیست‌ها
مطالعات موردی و داستان‌های موفقیت افراد گوناگون
نحوه راهنمایی
داستان‌های شخصی خودتان
منابع و ابزارها

می خواهم بازاریابی اینترنتی یاد بگیرم

منبع: وان کلیک

برای این نوشته 3 نظر ثبت شده

 1. زهرا

  سلام
  ممنون از مطالبتون . لطفا درباره اینفوگرافی بیشتر توضیح دهید.
  پیروز باشید

 2. sahar

  کامل و جامع بود در عین خلاصه بودن ، سپاس

 3. arezoo

  توضیح کامل و جامعی بود ممنون واقعا استفاده کردم از مقالتون ،مثل همیشه عالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *